INFO - filmy

  - výuka lyžování u nás  -

 

Ukázka první - privat výuka lyžování - začátečník. Tento žák byl po několika hodinách pokusů na klasických lyžích odsouzen k odjezdu z kurzu - po 2. hodině výuky u nás speciálním programem se přidal k ostatním ......

Podotýkáme - na tomto chlapci se vystřídali tři instruktoři z lyžařské školy ještě předtím, než jsme zahájili výuku. Bez výsledku, všichni shodně konstatovali, že tady nepomůže nic a že chlapec nemá šanci lyžovat.

Používáme naprosto speciálně sestavený výukový postup (WEX-DIRECT SKIING LESSONS), jehož použití umožňuje právě model krátkých - lépe řečeno přesně délkově vypočítaných = nejvhodnějších lyží pro výuku. Jsme jediní v ČR (+naši vyškolení dealeři), kteří tento model výuky lyžování aplikují do praxe .......

 

Tato výuka má má přesně stanovený postup vybudovaný na základě detailního rozboru fyzikálních zákonů a sil působících na lyžaře, je cílená pouze na nejdůležitější a pouze na bezpodmínečně nutné pohyby a cviky a nemá zatím ve výukových modelech konkurenci. V jednom sledu se začátečník naučí ovládat lyže na hraně, ve smyku i v pluhu - pomocí jednoduchých základních cviků a přizpůsobeným lyžím jeho váze a zkušenostem.

 

Další z ukázky výsledků výuky lyžování s pomocí speciálního programu a přesně spočítané délky lyží pro váhu a zkušenosti lyžaře - výsledek výuky po 2 hod. - začátečníci / rodinná výuka:

A něco navíc ? I tohle Vás na našich lyžích dokážeme naučit ....

 


 

 
 
 
TOPlist