O snowblade


a lyžích shorties

- délka 90 až 135 cm   -

 

LYŽE SUPERSHORTIES / SHORTIES
Snowblade / skiboard
/ krátké lyže - shorties

Motto:  .. již staří Inkové to věděli  ....


" Největší moudrost spočívá v jednoduchosti "Čtete článek o lyžích, které mají budoucnost. Čtete o lyžích, které jsou u nás jako první v historii lyžování dodávány s programem - s DVD na kterém si můžete prohlédnout, co vše na těchto lyžích zvládnete - a věřte, že neexistuje v historii lyžování tak universální model lyží, jako jsou snowblade a lyže shorties v délkách do 135cm - po získání zkušeností a praxe na krátkých lyžích snowblade přechází 80% zákazníků na lyže shorties, které dokáží dokonale nahradit zbytečné dlouhé a neohrabané klasické lyže.

Lyže shorties při volbě správného modelu velmi často dokáží nahradit i původní delší lyže, a díky jednodužšímu a bezpečnějšímu ovládání se stávají u lyžařů, kteří nevyznávají vysokké rychlosti, jediným a univerzálním prostředkem pro lyžování a zábavu na sněhu.

Na žádných jiných lyžích nedokážete všechno to, co na lyžích snowblade a shorties - délka do 120/130 cm. A to nejenom jako dospělí - tyhle lyže Vás dokáží doprovázet po celý život - od okamžiku, kdy zvládnete první motorická cvičení, až do pozdního stáří......

    Jízdní styly a techniky pro lyže snowblade/skiboard, shorties:

        * rekreační - klasické lyžování ve všech formách
        * výuka začátečníků - základní formy lyžování
        * výuka začátečníků - základní dovednosti a triky pro snowpark
        * výuka začátečníků na snowboardu - první kroky a základní dovednosti zvládnete na snowblade
        * carving
        * body a funcarving
        * triky ve snowparku
        * triky na sjezdovce
        * jízda v boulích
        * triky v boulích
        * ski-cross - skiboard
        * slalom, obří slalom, kombinace, paralel (závodní formy - snowblade)
        * telemark - zábava
        * hluboký sníh (skiboard, širší shorties)
        * turistika se sjížděním svahů a stezek
        * výuka triků v letním období - hmota s dopadem do vody

 

Komu tyhle modely lyží především pomohou:

 • prostředek pro bezpečnou, komplexní a rychlou výuku i základního lyžování
 • prostředek pro výuku jízdy v boulích a v terénu
 • ideální vybavení pro výuku základů carvingu, funcarvingu
 • prostředek pro bezpečnou zábavu na sjezdovce i ve snowparku
 • záchrana pro každého, kdo dlouhé lyže prostě nezvládá
 • ideální vstup do lyžařského sportu při pohybovém omezení
 • záchraný prostředek pro školní lyžařské kurzy - plnohodnotná náhrada za klasickou lyži pro nejslabší žáky - vyrovnají se svým spolužákům v rychlosti výuky, v technice, nezdržují družstvo
 • dokonalý motivační prostředek pro nejlepší lyžaře školního kurzu - bezpečná zábava, posun v technice, motivace ke sportování
 • úleva pro učitele při školních kurzech - jednodužší výuka, extrémní pokroky - začátečník lyžuje v družstvu do 2.hodiny výuky!
 • špičková pořizovací cena pro školy - v ceně jednoho páru klasických lyží získáte tři páry snowblade - a žáci? Ti jenom zajásají!
 • možnost výuky ve smíšených družstvech! Snowboard / snowblade = stejná rychlost u začátečníků, možnost ovládání v pomalé jízdě, pohyblivost, podobná technika....
 • úleva pro rodiče a učitele lyžování nejmenších dětí - zvýšení pohyblivosti, lyže nepřekáží. A CO VÍC - používáte téměř stejný materiál jako váš malý žáček - dělkově i parametrově. To co mu předvedete, je konečně schopen udělat. A vy? Teď jste na tom konečně stejně jako ON!
 • nejjednodušší vstup do lyžování pro vyznavače in-line bruslí, pro bruslaře - již první metry jsou bez problémů, za dvacet minut máte pocit že jste lyžovali odjakživa!
 • záchrana pro starší generaci - menší fyzické zatížení, jednodušší a lehčí ovládání, pomalejší jízda - prodloužení aktivního sportovního věku o 10 let!
 • záchrana pro "rozhozené" rodiny! Konec vystávání pod sjezdovkou, když ostatní z rodiny lyžují a já to nezvládám! První kroky, krátké zaučení - a jezdíme všichni!
 • nejideálnější vybavení pro tělesně postižené - jezdíme pomalu, opatrně, speciální technikou s jednoduchým ovládáním v pomalé jízdě - a bavíme se na snowblade!

 

CO VÍC SI PŘÁT?

Co nedoporučujeme:

    - rychlostní sjezdy (krátká lyže má jediné omezení - extrémní rychlost)
    - lety na lyžích   :-o
    - výuku "překládačky" u dětí (nejnebezpečnější prvek pro poškození kolene u lyží snowblade s pevným vázáním ! )
    - potápění  :-)

    Našim úkolem také bylo Vám v projektu TPK- v průběhu stanovených 3 let - od 1.1.2007 do 31.12.2009 - tyto fantastické možnosti předvést. Kdo s námi šel postupně, dokáže je i všechny zvládnout....příjemnou zábavu.

PORADNA - PRODEJ  / lyže shorties - snowblade ...........

 


 

 
 
 
 
TOPlist