Hledáme...

Hledáme samostatné instruktory pro výuku lyžování
 

Nábor po celé ČR !

Systém spolupráce vysvětlíme na prvním srazu zájemců - kontaktujte nás pro domluvení spolupráce, osobně přijedeme, vysvětlíme...

 

 

 • Uvažujete již delší dobu o samostatné práci lyžařského instruktora v zimním období ve Vaší oblasti ?
 • Chybí Vám živnostenský list, kvalifikace, vybavení - základní předpoklady pro samostanou činnost ?
 • Máte pocit, že ve výuce máte "navíc" než Vám nabízí možnosti klasické lyžařské školy?
 • Dokážete si z větší části samostatně zajistit zákazníky pro výuku lyžování ? Samozřejmně s naší pomocí ...

 

Pak jste tady správně .....

Nabízíme Vám práci jako instruktor lyžařské školy WEX-SA, s využitím speciální metodiky pro výuku lyžování - WEX-DIRECT METHOD.

Vhodné pro samostatně pracující instruktory lyžování, postaveném na moderním modelu výuky lyžování ALPINE - Easy Skiing, s využitím našich zkušeností, vybavení a současného zázemí.

Specialitou tohoto způsobu výuky lyžování je použití 100% univerzálního modelu pro výuku lyžování, do detailů propracovaného, aplikovatelného na všechny věkové a výkonostní skupiny a kategorie lyžařů - od začátečníků po pokročilé, od nejmenších dětí po nejstarší lyžaře.

Pomocí této výukové metody dokážete za jednu výukovou lekci = 2,5 hod - naučit Vašeho klienta samostatně sjíždět výukový svah v PRALELNÍM postavení lyží. Více o metodě výuky lyžování WEX-DIRECT METHOD.

Jako specializovaný instruktor lyžování pak dáváte s námi zákazníkovi záruku spolehlivé výuky základů lyžování hned v první výukové lekci, v délce cca 2,5 hod. Od dětí, po nejstarší generaci - 99% zákazníků po první lekci začíná samostatně a bezpečně sjíždět na lyžích, bez nutnosti výuky zatáčení pomocí v pluhu.

U nás budete pracovat z větší části samostatně, s naší podporou a zárukou - pro oblast Špičák na Šumavě s využitím našeho zázemí a vybavení, s naší aktivní účastí na získání zákazníků, dle potřeby s naší aktivní účastí na výuce. Získáte exkluzivní přístup k proviznímu prodeji lyžařského vybavení (dealer WEX), naprosto nové znalosti a zkušenosti, se kterými se za krátkou dobu můžete dostat na špičku ve svém oboru = přímá a nejbezpečnějhší, komplexní  výuka lyžování a jednoduchá zábava na lyžích.

Do celkového systému výuky a stylu práce Vás zaškolíme, zahájení samostatné výuky předpokládá vlastnictví licence Instruktror lyžování (ideálně Instruktor školního lyžování - můžeme zajistit), a zaškolení do modelu výuky WEX-DM.

Naším prvořadým zaměřením ve výuce je nelyžař - absolutní začátečník - ve věku od 4/5 let, základní sstém výuky PRIVAT = 1 osoba, s možností až skupina do max 8 osob (ideálně do 5 osob)
Individuální přístup k výuce, s garancí 100% úspěšnosti a spokojenosti = pokud po první výukové lekci nezačne zákazník samostatně sjíždět svah, platí pouze 1/2 platného tarifu.

Učíme POUZE 2,5 hodiny = zaručujeme 100% výsledek.

Děti od 4 do 7/8.let učíme POUZE samostatně = 1 žák / instruktor - nikdy skupina, a to ani ve dvou dětech ! Garantujeme individuální přístup a 100% výsledek, výuka dětí od 4 do 5/6 let probíhá vždy s částečnou účastí jednoho z rodičů - podmínka - rodič je lyžař !

Děti bez doprovodu lyžařů neučíme = chcete být také lyžař, naučte se lyžovat spolu s Vaším dítětem - v jedné lekci !!!

I ty nejmenší děti po první lekci začínají samostatně sjíždět svah v paralelním postavení lyží - ale vždy v doprovodu rodiče = vodiče.

 

NIKDY NEUČÍME ZATÁČENÍ POMOCÍ PLUHU - a to ani u malých dětí.
Není to ale o výuce carving - učíme kombinovanou metodou, zatáčíme hned z počátku ve snožné stopě = ovladatelné driftování
.

Ojedinělá výuka, doposud nepoužívaná - špičkové výsledky - videa zde.

 

Ve výuce budete VY osobnost, která dává záruky - ale také UMÍ naučit v první hodině víc, než doposud 90% instruktorů lyžování z klasických lyžařských škol..

Počítejte ale s tím, že k dosažení takového výsledku se budete muset pravděpodobně změnit - včetně celkového náhledu a přístupu k výuce lyžování, včetně některých návyků...

Pokud Vás tento model spolupráce zaujal, kontaktujte nás

* * *

My nabízíme:

 • zaškolení do specializovaného modelu výuky + průběžné praktické semináře
 • aktivní pomoc / účast na Vaší výuce
 • možnost získání kvalifikace "instruktor lyžování"
  (prosinec - zajišťuje KTVS JU Č.Budějovice)
 • lyže pro výuku zdarma (každý instruktor + žák zatím pouze pro oblast Šumava)
 • zajímavá provize na prodeji lyží / z výuky, ze spolupráce na předváděcích akcí, ze samostatné práce při testování
 • špičková odměna (až 50% z výukového tarifu pro zákazníky = od sezony 2014/15 min. 745,- Kč / 2,5 hod)
 • pro výuku v oblasti Špičák technické zázemí v lyžařské půjčovně (uložení věcí, převlečení, čekárna, shromaždiště pro výuku)
 • finanční zajištění (možnost fakturace, zastřešení LŠ - garant Vaší výuky)
 • pracujete kdy VY chcete kde VY chcete - a můžete (pro zaměstnání na Špičáku možnost práce u lyžařského vleku - viz níže)
 • finanční a další podmínky pro naše instruktry - ZDE

 

Požadujeme:

 • základní znalosti z metodik pro výuku lyžování ( licence Instruktor lyžování)
 • ochotu učit "jinak"
 • výhledově 100% samostatnost - nejsme proti, když se úplně osamostníte !
 • 100% podřízenost novému výukovému modelu - v praxi osvědčená metoda na stovkách žáků
 • ktivní činnost při zajišťování vlastních zákazníků
 • dobrou fyzickou kondici

 

Nezajišťujeme:

 • ubytování v oblasti
 • zatím negarantujeme stálé zaměstnání (zajemce si jej může zajistit vlastní aktivitou, od nás očekávejte v začátcích pouze příležitostné kontakty, časem s přechodem na trvalou práci)
 • oblečení (k dispozici náhradní zimní bundy pro začátek, v případě úspěšné spolupráce pro 2.sezonu výukový komplet)
 • cestovní náhrady
 • stravu

 

Pokud Vás nabídka oslovila, kdykoliv nás kontaktujte - nabídka zůstává stále otevřena, vše záleží vždy na další dohodě
= vyžaduje bezpodmínečně osobní kontakt.

Přijímáme OMEZENÝ POČET INSTRUKTORŮ !

 

Pracovat můžete buď samostatně ve Vaší oblasti - nebo na Šumavě v našem vznikajícím teamu. Podmínka teamová spolupráce = aktivní spolupráce teamu na zakázkách, finanční odměny za zprostředkování práce "kolegovi".

Tohle je nabídka pouze pro aktivní instruktory lyžování, toužící po samostatné práci s maximální podporou - budeme pro Vás 24 hod na telefonu, denně přístup k vybavení, reklama, aktivní nábor zákazníků, praktické poradenství, popř. pomoc při výuce.
Dáváme Vám k dispozici nepředstavitelně mohutnou zbraň ve výuce = 100% spokojenost Vašich zákazníků, která ale zároveň vyžaduje Váš nový přístup k výuce a vaší práci.

 

Další dotazy, návrhy, krátký profesní životopis a nezávazné přihlášky na 1. seminář zasílejte pouze na email. (termíny seminářů rozešleme přímo konkrétním zájemcům)

 

Václav Vopalecký

Soukromá výuka lyžování - LŠ WEX-SA

 


 

 
 
 
 
TOPlist