SEZNAM DEALERŮ WEX

 

 

KDE KOUPÍTE / VYZKOUŠÍTE

modely lyží WEX / výukový program

 

 


 

Od sezony 2012/13 zahajujeme školící akce pro zájemce z řad profesionálních učitelů a lyžařských cvičitelů, popř. majitelů lyžařských půjčoven, kteří mají možnost získat:

  • zahájení spolupráce na distribuci lyží shorties se značkou WEX HARD a SOFT jako ZNAČKOVÝ DEALER
  • informace o využití výukového modelu - Přímá výuka lyžování - WEX-DIRECT METHOD
  • zapůjčení a vybavení lyžemï pro instruktory i pro výuku začátečníků, pokročilých i profesionálů
  • pořádat předváděcí akce s podporou výrobce

Modely lyží shorties WEX  jsou distribuovány pouze zaškoleným MAJITELEM těchto lyží, který sám používá tyto lyže v praxi - k lyžování nebo výuce, prošel krátkým zaškolením k používání, nastavení ovládání a byl seznámen s konstrukční zvláštností těchto lyží.

Prodejce lyží WEX není nikdy NĚČÍ ZAMĚSTNANEC

Jako ZNAČKOVÝ DEALER máte možnost nakupovat vybrané modely této značky s dealerskou slevou a dále je distribuovat přímým prodejem, doporučovat konkrétní modely zájemcům podle specifických parametrů tak, aby konečný uživatel byl v maximální míře spokojen se zakoupeným zbožím.

DEALER WEX získá naší markentigovou i materiálovou podporu (reklamy, akce, lyže k výuce a testování zdarma - podle stanovených podmínek) a pomoc při výuce i prodeji.

DEALER má k dispozici slevové kupony pro své zákazníky - pro přímé nákupy v internetovém obchodě www.lyze-snowblade.cz a na základě specifického ID čísla získává i z těchto nákupů provize.

Podmínky pro Dealery WEX
- podmínky a odměny ke stažení - formát pdf.
- zprostředkovatelská smlouva ke stažení - formát pdf
 

Zájemce o širší spolupráci = Dealer + výukový model "U nás lyžujeme za hodinku" - může navíc projít 2 denním teoreticko-praktickým školením, kde má možnost se seznámit se speciální výukou pro začátečníky a po zaplacení účastnického poplatku může i pomocí tohoto výukového programu ve spojení s vybraným vybavením zahájit okamžitě samostatnou výuku.

Ceník školení/semináře pro komerční objekty - ke stažení - dokument pdf.

Komplexní podmínky pro spolupráci - včetně Podmínek pro doškolení - ke stažení - dokument pdf.

Výukový model WEX-DIRECT METHOD nabízí nové možnosti pro získání většího počtu zákazníků včetně zajímavých příjmů ve spojení s distribucí vybavení, obrovské možnosti přináší především ve školním lyžování.

 


ZDE JIŽ DNES MŮŽETE VYZKOUŠET 

vybrané MODELY LYŽÍ WEX

nebo projít výukou WEX-DM 
 
 
 
TOPlist