Vítáme Vás na stránkách výuky lyžování a výroby lyží WEX

 

Dostali jste se na stránky speciální výuky lyžování - soukromé lyžařské školy, která nejen přišla s převratným způsobem výuky lyžování, ale také zajišťuje výrobu univerzálních lyží - lyží pro výuku, pro začínající lyžaře i pro zábavu profesionálů....

Naším cílem je pomoci každému, kdo zatouží co nejdříve samostatně a bezpečně sjíždět lyžařské svahy a začít tak s REKREAČNÍM LYŽOVÁNÍM. Necháváme si pouze pro nás, naše zákazníky  a naše dealery vyrábět speciální maloseriové modely lyží, pomáháme s výukou především úplným začátečníkům.

K výuce využíváme speciální výukový model WEX-DIRECT METHOD, a speciální modely lyží vyráběné pro potřeby naší lyžařské školy a komerčních lyžařských škol, které projdou naší výukou a stávají se tak dealery WEX. Na základě praktických zkušeností z extrémního lyžování jsme vyvinuli i model výuky, který pomůže především:

  • komukoliv, kdo má zájem se rychle, spolehlivě, jednoduše a levně naučit sjíždět lyžařské svahy
  • zájemcům o lyžování s lehčím pohybovým omezením
  • zájemcům o lyžování se sníženou fyzickou zdatností
  • zájemcům o lyžování, kteří patří do vyšší váhové kategorie, a kteří doposud neměli možnost se kdekoliv naučit lyžovat
  • ▲ POZOR - i pohybové a fyzické omezení má svoje hranice! ▲
  • zájemcům o zdokonalení v základních lyžařských technikách - klasické lyžování / carving / jednoduchá zábava na sjezdovce
  • školním lyžařským kurzům pro rychlé zvládnutí výuky během 1.dne kurzu

 

V čem jsme jiní něž všichni ostatní (mimo našich zaškolených dealerů)?

Především Vás učíme tak, abyste se k nám už NEMUSELI VRACET. My Vás chceme NAUČIT lyžovat - NE UČIT lyžovat !

I proto u nás platíte za něco jiného, než v jakékoliv lyžařské škole na světě....

Ve výukovém programu používáme dlouhodobě testované výukové modely lyží  vlastní konstrukce - lyže lehce ovladatelné, spolehlivé a vždy přizpůsobené Vašim potřebám - v délkách od 1m do 140/150cm (podle vaší výkonnosti a schopností). Jednoduchým výpočtem Vám zjistíme ideální délku lyží pro bezpečné a jednoduché ovládání lyží na svahu - především ve výuce - a vhodné lyže Vám k výuce ZDARMA zapůjčíme.

Výukový model je sestaven tak, abyste i po přechodu na Vaše (jakkoliv dlouhé lyže) neměli problém s jejich ovládáním.

Lyže, na kterých si vyzkoušíte výuku, Vám můžeme ihned nabídnout k dodání - osobně nebo i přes náš e-shop, vysvětlíme jejich případné odlišnosti a nebo speciální využití. Obrovskou výhodu pocítíte sami - lyže si ve výuce vyzkoušíte, a sami se v praxi rozhodnete, zda to jsou právě teď pro Vás ty nejideálnější lyže.

Dokážeme Vám prostě "ušít lyže na míru" - a naučíme Vás i na nich velice rychle, bezpečně a samostatně sjíždět svah.

 

Průměrný čas, který potřebujeme při výuce lyžování pro zvládnutí samostatné a bezpečné jízdy u absolutního začátečníka je max 2,5 hod.  Jezdíme od začátku v paralelním postavení lyží, s omezením výuky zatáčení v pluhu.

Výuka u nás probíhá POUZE na SOUKROMÉ bázi - tedy privátní výuka do 3 osob, s individuálním přístupem. Lyže k výuce Vám zapůjčíme zdarma - je to dokonce podmínka výuky u nás.

U nás se naučíte za dvě hodiny ovládat lyže tak, aby Vám žádná z lyžařských technik nebyla cizí, a hned první den jezdíte oblouky v paralelním postavení lyží - s cíleným využíváním zatáčení na hranách, i driftováním (smykem) !

Výukový model je osvědčený v praxi, jeho výsledky můžete shlédnout na tomto videu (úvod ke stažení), které jsme natáčeli doposud ojedinělou technikou - přímou účastí na výcviku úplných začátečníků na školním lyžařském kurzu.

Ceny za tuto výuku odpovídají výsledkům - nejsme nejlevnější, ale přesto jsme nejlevnější :-) -  u nás neplatíte za čas, který u nás strávite - učíme se zárukou. Se zárukou, že co nejdříve - většinou během dopoledne - zvládnete samostatně sjíždět svah ve snožné stopě (za podmínek dále popsaných ve výuce lyžování) - pokud ne (důvod může být jakýkoliv) - platíte pouze 50%. Na naši výuku nepotřebujete ani vlastní lyže - i ty u nás obdržíte zdarma = v ceně výuky...

Snadno si pak spočítáte při porovnání s klasickou výukou lyžování = přes výuku zatáčení v pluhu (kde je VŽDY nutné navštívit kurz několikrát), že ani u nás nezaplatíte více... My Vás chceme NAUČIT lyžovat co nejlépe a co nejdříve - proto platíte za výuku, a ne za hodiny výuky. My nechceme, abyste se vraceli - nechceme Vás jenom učit - chceme Vás naučit !! U nás platíte za to, že Vás naučíme lyžovat = platíte pouze jednou, a můžete přijít i 10x .... my ale víme, že to ani podruhé již nebudete potřebovat !

 

 

Domovské svahy - ŠUMAVA - ŽELEZNORUDSKO

 


 

 

Kde učíme:

 

Důležité upozornění - od sezony 2012 jsme plně vytíženi - termíny je nutné rezervovat již brzy na podzim, ideálně = využijte našich vyškolených dealerů !

 


 

Naše aktivity

Komplexní využití lyží SHORTIES a SNOWBLADE v lyžování

 

Kde nás najdete

 Luční 422 - 34022 - Nýrsko

 

 

 

Václav Vopalecký - cvičitel lyžování

 

 


 

 
 
 
TOPlist